Πρόσκληση για δήλωση τοποθέτησης αποσπασμένων εκπαιδευτικών από άλλα Π.Υ.Σ.Π.Ε και συμπλήρωσης υποχρεωτικού ωραρίου αυτών και υποβολής αιτήσεων απόσπασης εντός Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καστοριάς για το διδακτικό έτος 2021-2022

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των κλάδων Γενικής και Ειδικής Αγωγής και όλων των ειδικοτήτων που:
α) έχουν αποσπαστεί στο Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καστοριάς από άλλα Π.Υ.Σ.Π.Ε.
β) κατέχουν οργανική θέση στο Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καστοριάς και επιθυμούν να αποσπαστούν σε άλλη σχολική μονάδα εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καστοριάς για εξαιρετικά σοβαρούς λόγους,
να υποβάλουν:
– Δήλωση προσωρινής τοποθέτησης (αφορά όλους τους εκπαιδευτικούς που έχουν έρθει με απόσπαση από άλλο ΠΥΣΠΕ στο ΠΥΣΠΕ Καστοριάς).
– Αίτηση απόσπασης (όσοι ανήκουν οργανικά και επιθυμούν απόσπαση σε άλλη σχολική μονάδα εντός του ΠΥΣΠΕ Καστοριάς)
από την Τετάρτη 18/08/2021 μέχρι και την Δευτέρα 23/08/2021 και ώρα 15.00 μ.μ.

ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ